Üretici Hakkında

Vitalis Komerc doo 1993 yılında kuruldu ve sağlık alanındaki uzun yıllara dayanan faaliyeti boyunca, her zaman insan sağlığı yoluyla yaşamın tüm yönlerinin kalitesini iyileştirmeyi misyon edinmiştir. Vitalis, kullanıcılara ve çalışanlarına ve aynı zamanda küresel olarak topluma karşı tam sorumlulukla, 20 yıldır yurt içinde ve yurt dışında misyonunu başarıyla yerine getirmektedir. Biz Sırbistan Ticaret Odası üyesi ve aynı zamanda Niş Bölgesel Ticaret Odası üyesiyiz. Şirketimizin misyonu, sadece kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermek değil, aynı zamanda süreklilik ve daha yüksek kalite için çaba göstermektir.
Vitalis Komerc doo, Sırbistan'da ve bölgedeki diğer ülkelerde en büyük ilaç ve tıbbi cihaz grupları ve toptancıları ile faaliyet göstermektedir.

Sürekli yatırımlar, hem teknolojide hem de kapasitelerde yeni yatırımlar, her zaman diğerlerinden bir adım önde olmamızı sağlıyor. Büyük yatırımlar, özveri ve modern çağda en iyi teknolojiyi, modern bilimi ve eski bir tıbbi tarifi birleştirme arzusu, kırmızı üzüm ve şifalı bitkilerin karışımı ile VENOVİN elde etmemizi sağladı.